Český rok | Lubomír Šedivý

Český rok | Lubomír Šedivý, Chrudoš Valoušek, Václav Vokolek

Český rok | Lubomír Šedivý, Chrudoš Valoušek, Václav Vokolek od této značky PLUS je k dostátní teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Český rok | Lubomír Šedivý, Chrudoš Valoušek, Václav Vokolek stojí ted u nás 76 Kč

76 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Nová kniha básníka, výtvarníka a publicisty Václava Vokolka (1947) navazuje na populární stejnojmenné folklorní sbírky Karla Plicky, rozvržené podle ročních období. Také Vokolkův Český rok je sbírkou hádanek, pověstí, říkadel, her a jiných obyčejů či útvarů lidového původu. Autor v ní však nezapřel sám sebe ani 21. století, a tak z folklorních látek a starých krojů ušil pro své současníky a současnice z Čech i Moravy docela nové, strakaté a někdy značně výstřední modely do každého ročního období.

 

Název:
Český rok | Lubomír Šedivý, Chrudoš Valoušek, Václav Vokolek
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
9788025900598

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz