České typy | Jakub Krč

České typy | Jakub Krč, Josef Jedlička, Viola Fischerová, Edita Beníšková

České typy | Jakub Krč, Josef Jedlička, Viola Fischerová, Edita Beníšková od spolehlivé značky PLUS je k dostání online za výhodnout cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. České typy | Jakub Krč, Josef Jedlička, Viola Fischerová, Edita Beníšková , zboží pořídíte ted u nás za 84 Kč

84 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kniha Josefa Jedličky, jednoho z nejzajímavějších českých poválečných autorů, nese podtitul Poptávka po našem hrdinovi – a samotný text se této poptávce snaží vyhovět. Jinými slovy, Josef Jedlička se v jedenácti esejích, věnovaných mj. Babičce B. Němcové, Haškovu Švejkovi, hloupému Honzovi, Baarovu Cimburovi, Máchovu Vilémovi apod., snaží skrze pečlivé a nápadité čtení klasických děl české literatury nalézt typického českého hrdinu, přijít na to, kdo vlastně jsme, odkud a kam jako národ kráčíme.

 

Název:
České typy | Jakub Krč, Josef Jedlička, Viola Fischerová, Edita Beníšková
Výrobce:
SKU:
9788000023243

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz