Česká klasika – K. H. Mácha – Máj | K HMácha

Česká klasika – K. H. Mácha – Máj | K HMácha

Česká klasika – K. H. Mácha – Máj | K HMácha značky Fragment , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Našim cílem je vaše spokojenost. Česká klasika – K. H. Mácha – Máj | K HMácha , zboží pořídíte ted u nás za 127 Kč

127 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Nejvýznamnější představitel českého romantismu a zakladatel moderní české poezie K. H. Mácha vydal své kultovní dílo Máj vlastním nákladem v počtu šesti set výtisků. Bylo to v roce 1836 a Máchovi bylo pouhých 26 let. Porozumění od svých obrozeneckých souputníků se však nedočkal. Jeho velikost rozpoznaly až následující generace a nyní ji můžete obdivovat i vy.

 

Název:
Česká klasika – K. H. Mácha – Máj | K HMácha
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
9788025322888

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz