Bystrá kobyla bila kopyty na babykové mýtině | Eva Mrázková

Bystrá kobyla bila kopyty na babykové mýtině | Eva Mrázková, Jan Šenkyřík

Bystrá kobyla bila kopyty na babykové mýtině | Eva Mrázková, Jan Šenkyřík od dodavatele se skvělou pověstí EDIKA je právě teď za super cenu. Vysoká kvalita - nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Bystrá kobyla bila kopyty na babykové mýtině | Eva Mrázková, Jan Šenkyřík , produkt koupíte ted u nás za 161 Kč

161 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Zábavnou cvičebnicí vyjmenovaných slov (pro žáky 1. stupně ZŠ – 3., 4. tř.), provází děti třeťačka Anička a kouzelné pero. Kniha je rozdělena do 7 kapitol dle skupin vyjmenovaných slov (B, L, M, P, S, V a Z). Každá kapitola začíná výčtem slov s vysvětlením jejich významu a uvedením názorných příkladů. Následuje přehled odvozených slov a upozornění na časté chyby. Kapitolu pak uzavírají cvičení a klíč k jejich řešení.

 

Název:
Bystrá kobyla bila kopyty na babykové mýtině | Eva Mrázková, Jan Šenkyřík
Výrobce:
SKU:
9788026600374

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz