Budeme žít věčně? | Eva Hermanová

Budeme žít věčně? | Eva Hermanová, Roman Brinzanik, Tobias Hülswitt

Budeme žít věčně? | Eva Hermanová, Roman Brinzanik, Tobias Hülswitt od společnosti s výborným jménem KNIHA ZLÍN je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Budeme žít věčně? | Eva Hermanová, Roman Brinzanik, Tobias Hülswitt za super cenu 212 Kč

212 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Přírodovědecké výzkumy dosáhly v současné době revolučních výsledků, které provokují naše dosavadní pojetí přírody, lidského těla a ducha. Vynálezce a futurolog Ray Kurzweil odvodil z možných technologických aplikací těchto poznatků vizi blízké budoucnosti, ve které umělá inteligence překoná lidskou ve všech oblastech, člověk splyne s inteligentní technikou, stárnutí a nemoci budou pokořeny využitím genové techniky a nanomedicíny a nakonec už nikdo nebude muset zemřít přirozenou smrtí.

 

Název:
Budeme žít věčně? | Eva Hermanová, Roman Brinzanik, Tobias Hülswitt
Výrobce:
SKU:
9788087497371

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz