Baťovský prodavač | Radek Jahůdka

Baťovský prodavač | Radek Jahůdka, Radek Jahůdka, Silvie Lečíková

Baťovský prodavač | Radek Jahůdka, Radek Jahůdka, Silvie Lečíková od předního výrobce KNIHA ZLÍN lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Baťovský prodavač | Radek Jahůdka, Radek Jahůdka, Silvie Lečíková - můžete mít za 144 Kč

144 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ať už vás žene nostalgie nebo hledáte inspiraci a zkušenosti prověřené historií, na stránkách knihy Baťovský prodavač máte možnost nahlédnout pod pokličku hrnce, v němž se ve dvacátých a třicátých letech 20. století „vařil“ baťovský prodejní systém. Prodavači totiž měli — snad nejvíce ze všech profesí sdružených pod značkou Baťa — nezvykle velký prostor, na němž mohli zanechat svědectví o své práci, o svých vítězstvích i prohrách, radostech i strastech.

 

Název:
Baťovský prodavač | Radek Jahůdka, Radek Jahůdka, Silvie Lečíková
Výrobce:
SKU:
9788074734724

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz