A dívky mlčely | Kateřina Krůtová-Novotná

A dívky mlčely | Kateřina Krůtová-Novotná, Sarah Young, Pat Barkerová

A dívky mlčely | Kateřina Krůtová-Novotná, Sarah Young, Pat Barkerová od společnosti s dlouholetou tradicí Vyšehrad je k dostání levně a pohodlně online. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. A dívky mlčely | Kateřina Krůtová-Novotná, Sarah Young, Pat Barkerová výhodně za super cenu 254 Kč

254 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jak by byl Homérův slavný hrdinský epos líčený z pohledu žen? Přesně tak jej vypráví Bríseovna, urozená dívka královské krve, nyní otrokyně a Achilleova konkubína. Inteligentní, vzdělaná a sebevědomá dcera krále Brísea podává svůj příběh poutavě a s vtipem. Na novou životní situaci se dívá téměř současnýma očima: přes hrůzy tehdejší skutečnosti, výjevy z bojiště i táborového života se pocity a pohnutky chování jednotlivých aktérů v ničem neliší od chování současníků.

 

Název:
A dívky mlčely | Kateřina Krůtová-Novotná, Sarah Young, Pat Barkerová
Výrobce:
SKU:
9788076011632

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
7310
produktů
57
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz