3D modelování a vizualizace v AutoCADu | Iva Horová

3D modelování a vizualizace v AutoCADu | Iva Horová

3D modelování a vizualizace v AutoCADu | Iva Horová od značky COMPUTER PRESS . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. 3D modelování a vizualizace v AutoCADu | Iva Horová k sehnání zrovna v akci za 252 Kč

252 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

3D modelování přineslo novou dimenzi do přípravy technické dokumentace a další možnosti prezentace navrhovaných výrobků a staveb. Uživatelé AutoCADu, kteří znají základy rovinného kreslení, se v ní za pomoci názorných postupů a příkladů ze strojírenství, stavebnictví i architektury naučí vytvářet prostorové modely a vizualizace. Přehledné rozdělení kapitol pomáhá rychlé orientaci i rychlému učení práce s programem.

 

Název:
3D modelování a vizualizace v AutoCADu | Iva Horová
Zařazení:
SKU:
9788025109007

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz