1000 ukrajinských slovíček | Aleš Čuma

1000 ukrajinských slovíček | Aleš Čuma, Halyna Myronova, Monika Ševečková, Olga Lytvynyuk, Oxana Gazdošová, Petr Kalina

1000 ukrajinských slovíček | Aleš Čuma, Halyna Myronova, Monika Ševečková, Olga Lytvynyuk, Oxana Gazdošová, Petr Kalina od značky se skvělou pověstí EDIKA je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. 1000 ukrajinských slovíček | Aleš Čuma, Halyna Myronova, Monika Ševečková, Olga Lytvynyuk, Oxana Gazdošová, Petr Kalina právě nyní za 169 Kč

169 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Praktická knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování ukrajinských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Každý tematický celek je pak doplněn jednoduchými frázemi ze života, které můžete potřebovat. V závěru se nachází souhrnný česko-ukrajinský slovník se všemi slovy z knížky a poznámky k ukrajinskému jazyku, původu a výslovnosti.

 

Název:
1000 ukrajinských slovíček | Aleš Čuma, Halyna Myronova, Monika Ševečková, Olga Lytvynyuk, Oxana Gazdošová, Petr Kalina
Výrobce:
SKU:
9788026613961

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz